dla Firm

  1. Home
  2. Oferta
  3. dla Firm

Oferta dla Firm

OFERTA DLA FIRM
 
Park Linowy, jak i jego otoczenie, są odpowiednim miejscem do przeprowadzenia zjazdów, spotkań i imprez integracyjnych. Organizujemy imprezy przeznaczone dla korporacji, mniejszych firm i grup zorganizowanych.
Poza zabawą w parku linowym organizujemy także zabawy zręcznościowe, zabawy integracyjne, turnieje strzeleckie (strzelnie z łuku, wiatrówką, paintball) i wiele innych, które połączone z atrakcjami parku linowego wyzwolą wśród uczestników ducha walki i współzawodnictwa, jednocześnie budując współpracę pomiędzy członkami zespołów.
 
Konkurencje teambuildingowe możemy przeprowadzić na podstawie proponowanych przez nas scenariuszy. Zabawy integracyjne przygotowujemy ze szczególnym nastawieniem na oprawę artystyczną, wraz z dopasowaną formą scenariusza tematycznego. We wszystkich programach wykorzystywane zostają atrakcje parku linowego oraz specjalnie przygotowane konkurencje naziemne.
 
Imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i gwarantujemy udaną zabawę!
 
BIWAK KILKUDNIOWY
Na terenie Ośrodka Podstolice znajduje się w pełni wyposażone obozowisko wojskowe. Zapraszamy wszystkie grupy chcące spędzić kilka dni w naszym ośrodku. Poza możliwością korzystania z atrakcji parku, na specjalne życzenia możemy przygotować również dodatkowe atrakcje (min. turniej strzelecki, turniej paintball, turniej sumo, turniej wspinaczki) oraz zabawy integracyjne.
Do dyspozycji uczestników biwaku jest:
  • 40 miejsc noclegowych w namiotach wojskowych
  • Karczma (śniadania, obiady, kolacje)
  • Sala z dostępem do sprzętu multimedialnego (rzutnik, internet, komputer)
  • Miejsce na grilla, ognisko
 
Cenę pobytujednej osoby ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości uczestników i wybranej opcji wyżywienia.

INFORMACJE
Dziękuję za sezon letni Podstolce Adventure. Zapraszamy na narty już w grudniu 2017
Nasza lokalizacja